Jsme PRO

Pro malé město, kde je radost bydlet

Podle schváleného územního plánu se mají Úvaly rozšířit na zhruba 10 tisíc obyvatel ze současných 6 tisíc. Věříme, že se lépe žije v menším městě, ale bohužel většinu výstavby již nelze zastavit. 🙁

Budeme proto prosazovat omezení další bytové výstavby v Úvalech, úpravy územního plánu a další regulační opatření, abychom z Úval neměli další Říčany…

Pro město naslouchající svým obyvatelům

Vedení města si nesmí připadat vševědoucí a plné všudybylů. Řešme problémy Úval společně. Všichni!

Stojíme o oboustranně otevřenou komunikaci mezi občany a radnicí. Budeme naslouchat názorům Úvaláků a informace o záměrech či činech radnice chceme zveřejňovat bez odkladu.

Pro město, které se stará o všechny své čtvrti

Znáte nějakou okrajovou čtvrť Úval? My ne. Všechny jsou v centru našeho zájmu.

Proto nás zajímají nejen společné problémy Úval, ale také specifické starosti jednotlivých čtvrtí, ať už se jedná o dopravu, kvalitu ulic, hluk či kriminalitu. Přijďte a sdílejte je s námi. Více hlav vymyslí lepší řešení.

Pro všechny nápady, které zlepší Úvaly

Jsme pro neustálé zlepšování občanské vybavenosti Úval. Věříme, že některé problémy se dají řešit i bez velkých dotačních akcích. Lesní třídy mohou pomoci řešit nedostatek míst ve školkách i bez stavby dalších budov. Podpora cyklistiky ve městě dokáže snížit počet nutných parkovacích míst nejen u nádraží, ale i na náměstí.

Ale hlavně chceme slyšet Vaše nápady, jak pomoci Úvalům a nám všem, co v nich bydlíme.

Vize PRO Úvaly 2014

Vize PRO ÚVALY 2014

Přečtete si naši VIZI PRO ÚVALY.

Detailnější pohled na to, jaké chceme město, čeho bychom rádi dosáhli a co jsou naše priority.