Volby 2014

Výsledky voleb 2014

V komunálních volbách v Úvalech získáváme 27% hlasů, což znamená 4 zastupitele, stejně jako vítěz voleb Otevřené Úvaly.

Děkujeme všem voličům, podporovatelům, partnerům a kamarádům a jedeme dál!

Detaily najdete třeba na UVALY.CZ

Naši kandidáti do voleb 2014

Jan Černý
Jan Černý
Ve firmě T-mobile se zabývám vlivem mobilů a základnových stanic na zdraví obyvatel.

V Úvalech jsem se narodil a těší mě, že se v poslední době více Úvaláků zapojuje do dění ve městě a vznikají nové spolky. Mám radost, že pomalu přestáváme být pouhou noclehárnou Prahy.

Miroslava Drozdová
Miroslava Drozdová
Pracovala jsem jako area manager ve farmaceutické firmě, ale teď jsem na mateřské dovolené a užívám si jiné povinnosti.
V Úvalech bydlím již 7 let. Při procházkách s dětmi oceňuji okolní přírodu a jsem ráda, že žiji na malém městě. Chtěla bych, aby to tak i zůstalo.
Jaromír Gloc
Jaromír Gloc
Jsem produktový manažer v Mediatelu a starám se, aby naši zákazníci měli co nejlepší webové stránky.
Od roku 1990 jsem úvalským skautem a posledních 11 let vedu celé středisko. Moc si vážím důvěry, kterou nám dávají rodiče z Úval, kteří chtějí, aby jejich děti byly skauti.
Vojtěch Dvořáček
Vojtěch Dvořáček
Jsem advokátem a zároveň se rád věnuji financování a elektronizaci veřejné správy. Díky tomu mám možnost porovnávat rozvoj Úval s podobnými městy.
Úvalákem jsem od narození a zůstal jsem jím i během pár minulých let strávených v Praze.
Naďa Kouklová
Naďa Kouklová
Živím se jako mediátor, hledám řešení pro lidi, kteří se nemůžou dohodnout.
Ač rodilé Pražačce mně Úvaly přirostly k srdci a zanedlouho oslavíme 20 let spolu. Podílela jsem se na Petici proti zvýšení daně z nemovitosti a letos jsem objevila krásné úvalské koupaliště, které mi udělalo ohromnou radost.
Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka
Pracuji ve firmě LMC a jako vedoucí vývoje se starám o naše internetové aplikace pro personalisty a pracovní portály.
V Úvalech na Slovanech bydlím se svou ženou již 7 let, takže naše 2 děti jsou již rozenými Úvaláky. Chci, aby pro ně město bylo příjemným a klidným domovem, který budou mít rádi jako já.
Peter Hrubý
Peter Hrubý
Jsem obchodní ředitel ve společnosti Fimex a řeším vše okolo dodavatelů materiálu a odběratelů našich potravinářských technologií.
V Úvalech bydlím od roku 1978 a jako spoluautor Petice proti zvýšení daně z nemovitosti sleduji nakládání s takto vybranými penězi.
Štěpán Jaroch
Štěpán Jaroch
Jako konzultant ve společnosti Deloitte pomáhám našim zákazníkům s vývojem jejich informačních systémů, řídících programů a řízení v celé firmě.
Už jako malý kluk jsem reprezentoval Úvaly v tenise a i teď, jako dospělý, jsem rád za širokou možnost sportovního vyžití v Úvalech a jejich okolí.
Radko Mach
Radko Mach
Pracuji jako bezpečnostní referent na Ministerstvu práce a sociálních věcí, proto moc o své práci nemluvím. 🙂
Do Úval jsem utekl ruchu velkoměsta před třemi roky a zatím nelituju, i když často kroutím nevěřícně hlavou. Těším se, až budeme mít nové nádraží. Cestu k vlaku chci místo autem zdolávat na kole.
Petr Vosecký
Petr Vosecký
Podnikám jako elektrotechnik a navrhuji bezpečnostní systémy a protokoly pro firmy i soukromé osoby.
V Úvalech bydlím od roku 2004. Skoro od začátku jsem byl členem komise pro městské části a také jsem členem pracovní skupiny Sever. Starosti městských částí v Úvalech jsou mou jasnou prioritou.
Jan Špaček
Jan Špaček
Jako advokát od roku 2011 působím v Praze a okolí.
V Úvalech bydlím 2 roky a mám rád jejich klid ve spojení s dobrou dostupností Prahy, okolní přírodu a krásná zákoutí. Chci udržet tento ideální stav i pro dospívání našich dětí.
Lenka Kostlivá
Lenka Kostlivá
Firma, ve které pracuji, se zabývá autodopravou. Jako asistentka jednatele firmy mám na starosti sklady, často řeším dopravu a moc mě baví komunikace s lidmi.
V Úvalech u Horoušánek bydlím od roku 2009 a cením si krásného okolí. Jsem pro každé zlepšení Úval tak, aby městečko přitahovalo i turisty.
Václav Šrail
Václav Šrail
Pracuju jako signalista u Správy Železniční Dopravní Cesty a denně zodpovídám za bezpečnost železničního provozu.
Úvalákem jsem od narození, již 33 let, a bydlím tu rád, nejen kvůli úžasnému Klánovickému lesu, kam rádi chodíme s rodinou na procházky.
Peter Kytlica
Peter Kytlica
Jsem stavební projektant a také se rád věnuji designu. Mou vizitkou je třeba nový pavilon Mateřské školy Kollárova, ale dohlížel jsem i na některé další městské projekty.
Před 10 lety jsme se přestěhovali do Úval, města spjatého s českou historií. Vybral jsem si je jako obec nezasaženou chaotickou developerskou výstavbou.
Jiří Jelínek
Jiří Jelínek
Před odchodem do důchodu jsem pracoval v ropném průmyslu. Má rodina je s Úvaly spojená již skoro 100 let, děda byl přednostou žel. stanice, táta zakládal oddíl skautů a maminka učila ve školce.