Kdo je PRO Úvaly?

19
členů spolku PRO Úvaly
27%
hlasů ve volbách 2014
6288
Úvaláků

PRO Úvaly jsou

Jan Černý, Miroslava Drozdová, Vojtěch Dvořáček, Naďa Kouklová, Radko Mach, Jana Kytlicová, Peter Hrubý, Gabriela Tomašuková, Jan Špaček, Jindřiška Pilná, Peter Kytlica, Michaela Černá, Jan Basovníček, Jiří Jelínek, Aleš Pilný, Zdena Havránková, Jaroslav Rydlo, Hana Kameníková, Jaromír Gloc a další…

Jan Černý
Jan Černý
předseda a lídr kandidátky a zastupitel PRO Úvaly

Proč jsem založil PRO Úvaly

Mnozí se ušklíbají, proč kandiduje syn bývalého starosty, podle některých toho nejhoršího starosty Úval ze všech i přes to, z jakého svrabu po revoluci Úvaly vyhrabal.

Nikdy jsem to vlastně nechtěl. Bohužel mě vyprovokoval fakt, že jako občan zajímající se o Úvaly, jsem narážel jen na ignorování, nebo arogantní odpovědi, že ničemu nerozumím, nechápu a nemám se do toho plést.

Zjišťoval jsem tedy, kdo to změní. Kdo nový se postaví současnému vedení města ve volbách? Kdyby tu byla alespoň jedna taková strana nebo sdružení, nikdy bych do čela „vlastního“ spolku nevstupoval. Bylo mi jasné, že mým největším hříchem je, že jsem stále synem svého otce.

Jenže nikdo nebyl. Dal jsem dohromady skupinu lidí, kteří chtějí změnu pro Úvaly. Změnu jednání, přístupu a rozhodování vedení města.

Doufám, že dáte šanci nám, PRO Úvaly. Nemáme vysoké politické cíle, chceme jen, aby Úvaly začaly konečně fungovat transparentně a pro lidi. Pro nás, pro všechny.

Napište mi, pokud Vás něco pálí : jan.cerny[zavináč]prouvaly.cz

Naši zastupitelé

Jaromír Gloc
Jaromír Gloc
zastupitel PRO Úvaly
Naďa Kouklová
Naďa Kouklová
zastupitelka PRO Úvaly
Vojtěch Dvořáček
Vojtěch Dvořáček
zastupitel PRO Úvaly